IDENPIX

Brand a influencer marketing agentura

Kdo jsme

Jsme komunikační agentura z Brna a našim klientům poskytujeme full-servis v oblasti brand marketingu. Navrhneme vám nové logo a web, vytvoříme grafický manuál a připravíme kompletní vizuál, včetně návrhů propagačních a firemních tiskovin. Rozvlníme vaše sociální sítě tak, aby se do nich polapil každý, kdo bude surfovat okolo. A pokud vám bude „organic“ málo, spustíme reklamní kampaň, kterou budeme optimalizovat a šperkovat k dokonalosti. To vše jak jinak než pod taktovkou strategie, která nám bude neustále udávat směr plavby.

Výsledky naší práce jsou nejdůležitější. Prostřednictvím našich strategicko-kreativních metod docílíte lepších čísel z hlediska metrik, jako je návštěvnost, dosah, míra prokliku, engagement, open rate, konverze a další.

#INFLUENCER MARKETING

Co děláme

Influencer marketing patří mezi nejlepší komunikační nástroje, jaké moderní marketing nabízí. Je to příběh lidí, kteří žijí naplno a dokáží vytěžit maximum z toho, co jim dnešní doba nabízí. Příběh lidí, kteří se nebojí zkoušet a objevovat nové věci (PRODUKTY A SLUŽBY). Rádi předávají své zážitky a zkušenosti veřejnosti, se kterou komunikují na denní bázi a udržují s ní velmi silné pouto (KOMUNITA). Umí velmi dobře pracovat s cílovou skupinou ve věku 15-35 let (ZÁKAZNÍK) a prezentují své osobní postoje a názory, které nejsou nijak ovlivněné (DŮVĚRYHODNOST).

Influencer marketing je vhodný pro všechny typy značek, od velkých až po ty nejmenší. I při komunikaci s influencery platí pravidla, která se musí dodržovat. Vyjednávat, komunikovat, pečovat a starat se. A proto jsme tu my, abychom vám ušetřili čas a zajistili kompletní správu influencer marketingu podle vámi stanovených požadavků. Díky mnohaletým zkušenostem vám vyšlapeme cestu v budování vašeho vysněného brandu.

#CONTENT MARKETING

A dál?

Bloudíte písmenky a hledáte ten správný text pro váš web, články a sociální sítě? Toužíte po cool animaci, která vydá za tisíc slov? Chcete nakopnout váš Youtube kanál a nevíte jak? Nebo vám jen chybí produktové fotky pro web a Instagram? Nevadí! Realizujeme content marketing v celé jeho šíři.

Preferujeme osobní přístup a dlouhodobou spolupráci. Nezavíráme dveře za žádným projektem, naopak! Klienta si hýčkáme a poskytujeme mu nepřetržitý servis. S každým projektem se pojí:

Analýza současné situace

Strategické plánování

Realizace zakázky

Vyhodnocování a reporting

Správa a konzultace (web, sociální sítě)

Školení

A dál? Nechte se překvapit! 🙂

#Reference

Notino

Každá firma má mít svůj Identity Pixel. Už máte ten svůj?